
Case
IT-palveluhallinnan kokonaisratkaisu
Asiakkaalta puuttui välineet ja prosessit asiakaspalveluiden hallintaan. Useita palveluita hallittiin sähköpostilla, eikä johdolla ollut näkyvyyttä palveluiden tilaan.
Tuotettu arvo
Toteutimme asiakkaallemme IT-palvelunhallinnan kokonaisratkaisun, joka sisälsi useita asiakkaan liiketoiminnan ja asiakaspalvelun erityispiirteisiin liittyviä tarvelähtöisiä toiminnallisuuksia.
Tuotettu ratkaisu
Toteutimme Cherwell-pohjaisen IT-palvelunhallinnan ratkaisun.
Kiinnostuitko yhteistyöstä?
Yksi klikkaus, ja yrityksesi on lähempänä parempaa huomista. Varaa alta 15-minuutin etätapaaminen, jossa kerromme kuinka voimme auttaa sinua.
Kiinnostaisiko olla osa Ainia Familya? Heidi kertoo mielellään lisää avoimista rooleista ja mahdollisuuksista Ainian riveissä.
Silloin kun yhteistyöasiat kiinnostavat, kannattaa olla suoraan yhteydessä Janiin. Hän osaa heti kertoa miten yhteistyökuviota saataisiin eteenpäin.