Ota yhteyttä

Asiakkaaksi

Uusi projekti mielessä? Ole yhteydessä Markukseen.

Markus Leksis
Myynti
+358 40 050 1022markus.leksis@ainia.fi
Työnhakija / freelancer

Kiinnostaisiko olla osa Ainia-Familya? Heidi kertoo mielellään lisää avoimista rooleista ja mahdollisuuksista Ainian riveissä.

Heidi Pitula
CPO
+358 50 365 8584heidi.pitula@ainia.fi

Kiinnostuitko yhteistyöstä?

Yksi klikkaus, ja yrityksesi on lähempänä parempaa huomista. Varaa alta 15-minuutin etätapaaminen, jossa kerromme kuinka voimme auttaa sinua.

Perustiedot

Ainia Solutions Oy

010 666 8100
info@ainia.fi, support@ainia.fi
etunimi.sukunimi@ainia.fi

Tallberginkatu 2A, 00180 Helsinki

Laskutustiedot

Ainia Solutions Oy, 0886413-7
Verkkolaskuosoite: 003708864137
Operaattori: Maventa (003721291126)

Ainialaiset

Jari Sokura

Solution Consultant
Asiantuntijapalvelut
jari.sokura@ainia.fi+358 40 547 3381

Daryoush Farsimadan

Solution Consultant
Asiantuntijapalvelut
daryoush.farsimadan@ainia.fi+358 40 197 5517

Ville Tiira

Solution Consultant
Asiantuntijapalvelut
ville.tiira@ainia.fi+31 612 784 653

Leif Eriksson

Senior Support Specialist
Tukipalvelut
leif.eriksson@ainia.fi+358 50 327 3113

Mikko Hyvönen

Senior Solution Consultant
Asiantuntijapalvelut
mikko.hyvonen@ainia.fi+358 44 554 8051

Tuomas Soinne

Senior Solution Consultant
Asiantuntijapalvelut
tuomas.soinne@ainia.fi+358 40 967 0551

Juha Laine

Senior Solution Architect
Asiantuntijapalvelut
juha.laine@ainia.fi+358 50 327 3129

Markku Saarikoski

Senior Sales Innovator
Myynti
markku.saarikoski@ainia.fi+358 50 394 9991

Anna Kuronen

Sales innovator
Myynti
anna.kuronen@ainia.fi+358 50 461 0160

Markus Leksis

Sales Development Representative
Myynti, uudet asiakkuudet
markus.leksis@ainia.fi+358 40 050 1022

Jesse Lantinen

CTO
Teknologiat & tuoteportfolio
jesse.lantinen@ainia.fi+358 50 374 8349

Heidi Pitula

CPO
Rekrytointi & henkilöstö
heidi.pitula@ainia.fi+358 50 365 8584

Jan-Peter Malmberg

COO
Resursointi & projektit
jan-peter.malmberg@ainia.fi+358 50 327 3114

Jani Valkonen

CEO
Media & kumppanuudet
jani.valkonen@ainia.fi+358 50 324 9416

Juha Pihkakoski

CCO
Myynnin johto & markkinointi
juha.pihkakoski@ainia.fi+358 44 989 2862

Uusi Ainialainen?

Avoin rooli
Työsuhteeseen tai freelanceriksi
rekry@ainia.fi+358 50 365 8584

"Me olemme sinua varten. Nyt ja Ainiaan."